Hoşgeldiniz! Giriş Yap / Üye Ol
Sepetim

Kısır Kedi Maması

N&D Pumpkin Balkabaklı Bıldırcınlı Narlı Kısırlaştırılmış Kedi MamasıBıldırcın, bal kabağı ve nar. Yetişkin kısırlaştırılmış kediler için formüle edilmiş tam mamadır.BİLEŞİMİBıldırcın (%32), kurutulmuş bıldırcın proteini (%30), bezelye nişastası, kurutulmuş bal kabağı (%5), kurutulmuş yumurta, t..
890,00TL
Vergiler Hariç:890,00TL
Marka: Felicia
Felicia® Sterilised Cat SalmonNeden Az Tahıllı ve HypoAllergenic Felicia®Sevimli dostlarımızın doğal yaşam şartlarına uygun şekilde beslenip, daha sağlıklı yaşayabilmeleri için beslenme uzmanlarımızla birlikte,tahıl oranı düşürülmüş hypoallergenic özel bir formül hazırladık. Yüksek oranda sindi..
1.800,00TL
Vergiler Hariç:1.800,00TL
Marka: Royal Canin
Royal Canin Sterilised Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi MamasıKilo KontrolüKısırlaştırma sonrası kedilerin enerji ihtiyaçları azalır. STERILISED 37 orta derecede yağ düzeyi ve yeterli günlük porsiyonlar sayesinde aşırı kilo alımı riskini kısıtlamaya yardımcı olur.Üriner Sistem SağlığıKısırlaştırılmış ..
690,00TL
Vergiler Hariç:690,00TL
Marka: Royal Canin
ROYAL CANIN KITTEN KISIRLAŞTIRILMIŞ YAVRU KEDİ MAMASIYavru kedinizin büyümeye ve yeni farkına vardığı merak duygusuyla etrafını keşfetmeye başladığı bu 6 ila 12 ay arasındaki yeni keşif döneminde, özellikle de kısırlaştırılmış yavru kedilerin bağışıklık sistemi ilave desteğe ihtiyaç duyar. ROYAL CAN..
800,00TL
Vergiler Hariç:800,00TL
Marka: Felicia
Felicia Az Tahıllı 2 kg Sterilised Tavuklu  HypoAllergenic Kedi MamasıNeden Az Tahıllı ve  HypoAllergenic Felicia®Sevimli dostlarımızın doğal yaşam şartlarına uygun şekilde beslenip, daha sağlıklı yaşayabilmeleri için beslenme uzmanlarımızla birlikte,tahıl oranı düşürülmüş hypoallergenic ö..
390,00TL
Vergiler Hariç:390,00TL
Marka: Proplan
Pro Plan  Adult Sterilised Somonlu Pirinçli Kısırlaştırılmış Yetişkin Kuru  Kedi Maması 3 Kg Proplan Sterilized Somon yetişkin kediler için bilimsel olarak formüle edilmiş tam kuru kedi maması.Diyet, kedinizin gün boyu canlılık ve uzun süreli sağlığı için ihtiyaç duyduğ..
1.030,00TL
Vergiler Hariç:1.030,00TL
Marka: Proplan
Kısırlaştırılmış yetişkin kediler için, özel olarak geliştirilmiş, azalan enerji ihtiyacına uygun olarak formüle edilmiş, yüksek sindirilebilirliğe sahip, hindi ve tavuklu kısırlaştırılmış kedi maması.* Omega 6 ve 3 gibi esansiyel yağ asitlerini sağlayan balık yağları ile daha sağlıklı deri ve parla..
2.400,00TL
Vergiler Hariç:2.400,00TL
Felicia 12 kg Sterilised Tavuklu Az Tahıllı HypoAllergenic Kedi Mamas
2-3 gün içinde
Marka: Felicia
Neden Az Tahıllı ve  HypoAllergenic Felicia®Sevimli dostlarımızın doğal yaşam şartlarına uygun şekilde beslenip, daha sağlıklı yaşayabilmeleri için beslenme uzmanlarımızla birlikte, tahıl oranı düşürülmüş hypoallergenic özel bir formül hazırladık. Yüksek oranda sindirilebilir hayvansal pro..
1.800,00TL
Vergiler Hariç:1.800,00TL
Marka: Felicia
Az Tahıllı Kedi Maması Kısırlaştırılmış Kediler İçin Somonlu Hypoallegenic                                                               pro..
350,00TL
Vergiler Hariç:350,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)