Hoşgeldiniz! Giriş Yap / Üye Ol
Sepetim

Kedi Vitamin ve Ek Besinleri

Marka: Beavis
PURIFY URIN (C) COMPLEX (TABLET)İdrar Yolu Sağlığı Düzenleyici TabletKızılcık özü gibi doğal c vitamini bileşenlerinden oluşan “Purify Urin (C) Complex” kedilerin idrar yollarında oluşabilecek bakteriyel enfeksiyonları en doğal yoldan etkili şekilde gidermeye yardımcı olur. Proantosiyanidin (PA..
180,00TL
Vergiler Hariç:180,00TL
Marka: Beavis
MULTI VITAMIN PASTE – KITTENYavru kedilerin gelişim dönemi boyunca vitamin ihtiyaçları daima hayati derecede bir öneme sahip olmuştur. “Multi Vitamin Paste” içerdiği taurin, biotin, folik asit, dikalsiyum fosfat ve mannan-oligosakkarit (MOS) bileşenleriyle dostlarımıza daha sağlıklı bir gelişim süre..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Jungle Cat Immune & Skin Support Kedi Macunu 75 ml
2-3 gün içinde
Marka: Jungle
Jungle Cat Immune & Skin Support Kedi Macunu 75 ml Omega 3-6, Reishi Mantarı, Devedikeni ve prebiyotik mannan-oligosakkarit içeren kedinlerin bağışıklık sistemi ile deri ve tüy sağlığını destekleyen tamamlayıcı yemdir.Kullanım Şekli5 kg canlı ağırlığa sahip bir kedi için 1 ml şeklinde kulla..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Marka: Jungle
 Kedi Macunu 75 ml Omega 3-6, Multivitamin ve prebiyotik Mannan-Oligosakkarit içeren, kedilerin tüy yumaklarının atılmasını destekleyen tamamlayıcı yem'dir.Kullanım Şekli5 kg canlı ağırlığa sahip bir kedi için 1 ml şeklinde kullanılır. Mama ile karıştırılarak ya da direkt olarak verilebili..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)