Hoşgeldiniz! Giriş Yap / Üye Ol
Sepetim

Beavis

Marka: Beavis
Growth Care-Fallow on Milk Dog-Devam SütüYavru köpeklerin doğumdan itibaren 45 ile 65 gün boyunca anneleri tarafından emzirilerek ilk gelişim evreleri başlamaktadır. Annesinden erken ayrılan yavruların ilk gelişim evresini ise, anne sütüne en yakın şekilde ve doğal bilenlerle uzmanlarımızca geliştir..
150,00TL
Vergiler Hariç:150,00TL
Marka: Beavis
PURIFY URIN (C) COMPLEX (TABLET)İdrar Yolu Sağlığı Düzenleyici TabletKızılcık özü gibi doğal c vitamini bileşenlerinden oluşan “Purify Urin (C) Complex” kedilerin idrar yollarında oluşabilecek bakteriyel enfeksiyonları en doğal yoldan etkili şekilde gidermeye yardımcı olur. Proantosiyanidin (PA..
180,00TL
Vergiler Hariç:180,00TL
Marka: Beavis
“Tripple Strength” özel vitamin ve amino asit bileşenlerinden oluşan profesyonel bir eklem, kıkırdak ve bağ dokusu destekleyicisidir. Tüm ırklardan yetişkin ve yavru köpeklerin fiziki kondisyonu ve sağlığı açısından çok önemli bir takviye gıdasıdır. Bir çok ırklarda kronik kalça ve kemik sorunlarına..
175,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Marka: Beavis
DERMA COMFORT SMALL & MEDIUM BREED (TABLET)Küçük ve Orta Irk Köpekler için Yucca - Biotin ve Probiyotik Katkılı Sarımsaklı Bira Mayası Destekli TabletDerma Comfort” özellikle küçük ve orta ırk köpeklerin hassas sindirim sistemlerini, sağlıklı cilt ve tüy yapısı oluşumunu optimum düzeyde güçlendi..
175,00TL
Vergiler Hariç:175,00TL
Marka: Beavis
Derma Care Spray Kediler için Deri ve Tüy Bakım SpreyiBeavis® Derma Care Spray kedilerin cilt ve tüy bakımlarında profesyonel olarak destekleyici özel ve doğal bileşenler içermektedir. Dış parazitlerden tahriş olmuş ciltlerin bakım ve onarımında optimum fayda sağlayan Beavis® Derma Care Sp..
145,00TL
Vergiler Hariç:145,00TL
Marka: Beavis
MULTI VITAMIN PASTE – KITTENYavru kedilerin gelişim dönemi boyunca vitamin ihtiyaçları daima hayati derecede bir öneme sahip olmuştur. “Multi Vitamin Paste” içerdiği taurin, biotin, folik asit, dikalsiyum fosfat ve mannan-oligosakkarit (MOS) bileşenleriyle dostlarımıza daha sağlıklı bir gelişim süre..
100,00TL
Vergiler Hariç:100,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)